26-08-15 Tzum Vr1 - Harlingen Vr1
v.v. Tzum VR1 - FT - FC Harlingen VR1
Met lichte zenuwen in het lijf gaan we los tegen de dames van Harlingen.
De eerste helft gaan we aardig gelijk op.
In de 10de minuut krijgt Hilda een mooie kans maar helaas mocht het niet zo zijn, ook Alida en Elisah krijgen een pracht kans maar de keepster van de tegen partij is goed alert.
Hilda probeert door te breken maar wordt op het laatste moment uitgeschakeld waarna Anjali het probeert af te maken, maar helaas.
In de 30ste minuut krijgt Harlingen een kans en wordt goed gestoord door Baukje en Maricela met uiteindelijk een pracht redding van onze Tjitske.
Johanna geeft een pacht voorzet maar helaas een misser van Elisah.
In de 36st minuut heeft Tjitske een spannende redding, maar helaas valt er in de 40ste minuut een goal van de tegenpartij.

Na wat aandacht puntjes van Jacob en een bakje thee beginnen we aan de tweede helft.
Na een aantal minuten spelen zet Jessye zo door dat Hilda de 1-1 maakt.
Amarins komt er in voor Johanna.
We combineren goed, na wat chaotisch spel maakt Harlingen er 1-2 van.
Annerigt raakt geblesseerd en word gewisseld door Alida.
We voetballen helaas veel op onze kant, Anke komt er in voor Welmoed en Anjali voor Corry.
Anjali krijgt een mooie voorzet maar helaas is de keeper net wat sneller.
Na een goede combinatie schiet Jessye de bal net voor het goal langs, we creëren een paar kleine kansjes.
Britt ligt geblesseerd op de grond, gelukkig is ze een bikkel en gaat ze gewoon door.
Baukje loopt goed mee naar voren en bijna een goal. Helaas fluit Wijbren af.
We verliezen helaas met 1-2.
Programma
Programma Za. 14 Oktober

12:15 Marrum 2 - Tzum 1
14:30 Leovardia 6 - Tzum 2
14:30 Tzum VR1 - GAVC VR1
11:15 Tzum JO15-1G - Leeuwarder Zwaluwen JO15-3
10:00 Tzum JO11-1 - Arum JO11-1
9:00 Tzum JO9-1 - Mulier JO9-1


Programma Za. 21 Oktober (Beker/Inhaal)

14:30 Frisia 1 - Tzum 2


Programma Za. 28 Oktober

14:30 Tzum 1 - Foarut 2
12:45 Tzum 2 - SC Berlikum 4
13:00 Oudega VR1 - Tzum VR1
11:00 Oosterlittens JO15-2 - Tzum JO15-1G
10:00 Tzum JO11-1 - SC Bolsward JO11-6
9:00 ONS Sneek JO9-3 - Tzum JO9-1
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!