19-09-15 Lwd Zwaluwen - Tzum 1
Verslag Leeuwarder Zwaluwen 5 - Tzum 1

Zaterdag 19-09-2015. 15.00 uur

Het 1e elftal van Tzum mocht aantreden tegen het 5e elftal van de Leeuwarder Zwaluwen.
Door het blessureleed waar vv Tzum op het moment onder leid, is het altijd weer lastig om 11 man op papier te krijgen voor het begin van de wedstrijd. Er wordt her en der al wat door gewisseld met spelers van het 2e zodat er zoveel mogelijk gevoetbald kan worden.

Opstelling 1e helft: 4-4-2 Wissels : Sjoerd en Jorrit

γ€€γ€€γ€€γ€€Alle
γ€€γ€€γ€€γ€€
Hendrik Erwin A Wilco Erwin H


Henk Jan Frits Ane Piet Jurrit


γ€€γ€€γ€€γ€€Redmar JustinDe aanvoerders staan bij de scheidsrechter voor de toss. Tzum wint en kiest ervoor om op eigenhelft te blijven staan, waardoor de leeuwarders mogen beginnen met de aftrap.
Het wordt dan al snel duidelijk dat leeuwarden van plan is om de 3 punten hoe dan ook in eigen huis te houden. Door het sterke voetbal wat wordt gespeeld lijkt het er op, dat het ook alleen maar bij de winst van de toss blijft deze middag voor Tzum. De ruststand is 5-0

Opstelling 2e helft: 4-4-2 Wissels : Erwin H en Henk Jan

γ€€γ€€γ€€γ€€Alle
γ€€γ€€γ€€γ€€
Hendrik Erwin A Wilco Jorrit


Redmar Frits Justin Jurrit

γ€€γ€€γ€€γ€€
γ€€γ€€γ€€γ€€Ane Piet Sjoerd
γ€€γ€€γ€€γ€€
γ€€γ€€γ€€γ€€
Na een niet echt verdiende beker limonade en een donderspeech van de trainer, heeft Tzum zich voorgenomen de 2e helft met 0-0 te beginnen en er nog een leuke 2e helft van te maken. Voetballend was de 2e helft gelukkig iets beter, jammer genoeg werd ook de 2e helft verloren met 3-1. Met toch nog een doelpuntje van Sjoerd.

Eindstand 8-1. Snel vergeten en doorgaan.
Programma
Zaterdag 10 Oktober

14:00 uur Tzum 1 - Vcr 2

15:45 uur Tzum Vr1- Twijzel Sc Vr1

10:00 uur Tzum Jo14-1 - Harkema Opeinde Jo14-1

Zaterdag 17 Oktober

14:30 Uur Tzum Vr1 - Vcr Vr1
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!