15-03-14 WBP 4 - VV Tzum 2
Zaterdag 15 maart 2014 speelde Tzum 2 in Sneek tegen de koploper in de competitie, Waterpoort Boys 4. De thuiswedstrijd ging met maar liefst 0-8 verloren, dus op voorhand leek deze wedstrijd geen eenvoudige klus voor de Tzummers . André en Hauke waren niet mee, maar hadden wel de volgende opstelling bedacht. Damian op goal, Frouke, Johannes, Sjoerd en Durk Tjeerd als verdedigers, de middenvelders Jelle, Geert en Johan, terwijl Simon K., Henk-Jan en Sietze de aanvallers waren. Tsjidsger en Simon B. zouden de tweede helft spelen. Wijbren was mee om de vlag te hanteren, klasse van hem.

Het veld van de Waterpoort Boys ligt aan de rand van Sneek en de harde wind had er vrij spel. Tzum speelde de eerste helft met de wind in de rug, maar vergat dat je juist dan niet de lange bal moet spelen. De jonge Snekers waren feller, sneller en behendiger en waren voor Tzum bij vlagen niet af te stoppen. Ondanks een aantal goede reddingen van Damian wisten ze voor de rust een regelmatige 4-0 op het scorebord te zetten.

Na rust viel Tsjidsger in voor Durk-Tjeerd en Simon B. voor Simon K. Tzum speelde nu tegen de wind in en dit ging in eerste instantie beter dan voor rust. De Snekers maakten dezelfde fout als Tzum voor rust en konden de ballen niet belopen. Tzum wist al combinerend een aantal kansjes af te dwingen en na een corner wist Sietze de 4-1 te scoren. Hierna begonnen de Waterpoorters weer beter te spelen en halverwege de tweede helft werd het 5-1 (Johannes!). In de laatste minuten moest de opstelling wat aangepast worden door het uitvallen van Frouke. Omdat de Tzummers ook wat vermoeid begonnen te raken kreeg de eindstand toch nog een wat wreed aanzien: 8-1.

Op 22 maart komt Workum 5 naar Tzum, eens kijken of er dan een resultaat gehaald kan worden.
Programma
Zaterdag 12 Juni

10:40 u S.c Franeker Jo8-2 - Tzum Jo8-1

10:00 u Sjo Dfc Jo11-2 - Tzum Jo11-1

10:00 u Blauw-wit'34 Jo14-3 - Tzum jo14-1

Zaterdag 19 Juni

09:00 u Sjo Arum/Stormvogels '64 - Tzum Jo8-1

10:15 u Zeerobben Jo11-3 - Tzum Jo11-1

Zaterdag 26 Juni

09:00 u Tzum Jo8-1 - Oosterlittens Jo8-2

10:00 u Tzum Jo11-1 - Gavc Jo11-3

10:15 u Jacob St -Jo14-1G - Tzum Jo14-1
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!