05-04-14 VV Tzum C1G – Frisia C5
Op zaterdag 5 april was de opponent Frisia C5.
Voor de wedstrijd wisten we niet wat we van dit team moesten verwachten dus probeerden we er het beste van te maken.
Het begin van de wedstrijd ging het een beetje op en neer.
Door een pass van Willem kon Joey alleen op de keeper af en maakte een mooie goal. 1-0
Jammer genoeg werd het hierna al snel 1-1 en gingen we minder scherp voetballen.
Al snel werd het hierna ook 1-2.
Na de rust werden we wakker geschud en gingen we beter voetballen. Dit goede voetbal werd uiteindelijk ook beloond in een goal. Door een mooi afstandsschot in de kruising van Willem werd het 2-2. Na deze goal probeerden we steeds meer aan te zetten en kregen we ook steeds meer kansen om de 3-2 te maken. Dit lukte echter niet en daarom was de eindstand ook 2-2.