01-11-14 Foarut 3 - Tzum 1
Foarut 3 – Tzum 1

Het was weer zover voor Tzum 1 een pot voetballen tegen jawel Foarut, op een zonnige zaterdag middag reisde we vol goeie moed af naar Menaldum.
Na een toespraak van Appie, de warming up en de opstelling gingen we los op het hobbelige kunstgrasveld van Foarut.

De opstelling;
Alle
Justin Erwin Bouwe Erwin
Jurrit Frits Reinout
Redmar AP Marco

Na de verloren toss pakte we het goed op met af en toe knullig balverlies en niet al te best veldspel wist Reinout na een goed opgezette aanval de 0-1 tegen de touwen te werken, tussendoor wist Foarut ook nog wat kansjes te produceren helaas voor hun zonder resultaat. Na een pass van Justin die op knappe wijze Bouwe wist te bereiken die hem vervolgens bekwaam afmaakte en de 0-2 op het scorebord zette. Het veldspel van Tzum begon ergens op te lijken door vroeg druk zetten van Marco op de rechtsachter wist hij de bal te onderscheppen en met een simpele pass Ane Piet op zijn wenken wist te bedienen die de bal laag onderin de hoek schoof 0-3. Helaas bleef het hier bij tot de rust en wist Tzum de voorsprong niet uit te bereiden.

In de rust was een wissel Redmar bleef achter in de kleedkamer daarvoor kwam de van vakantie terug gekeerde Harmen binnen de lijnen.

Weer gauw naar rust viel helaas voor Tzum de 1-3 na knullig balverlies op het middenveld schoof de aanvaller van Foarut de bal simpel in het doel. Ook Tzum liet zich weer is zien voor de goal na een afstandschot van Frits die helaas niet het geluk had met zijn schot dat helaas net over waaide. Waar Tzum het geluk miste wist Foarut toch de 2-3 te maken waar de scheids verzuimde te fluiten voor een overtreding op Frits wat overduidelijk was schoot de middenvelder van Foarut de bal achter de net ingevallen Damian, dan denken we wel is het zal toch niet weer he.. Gelukkig kreeg Tzum toch weer grip op de wedstrijd en wist het weer kansen te creëren doordat Foarut zoveel druk zette vielen bij hun de gaten op het middenveld en de verdediging vanuit de counter wist Frits via Erwin Harmen in de diepte te sturen die helaas nog niet het vizier op scherp had en de bal tegen de keeper aanschoot wel was het Marco die daar op reageerde en de bal alsnog binnen werkte 2-4. Vanaf dat moment kreeg Tzum geen problemen meer en wist het de wedstrijd goed uit te spelen, na nog een schot van Marco dat via de onderkant van de lat helaas voor hem eruit stuiterde, toch een prima overwinning voor de ploeg van Appie.
Programma
Zaterdag 18 September

15:00 Uur
Sc Franeker 5 - Tzum 2

14:30 Uur

Tzum Vr1 - Scharnegoutum´70 Vr 1

10:45 Uur

Tzum Jo15-1 - Ons Sneek Jo15-3

09:45 Uur

Tzum Jo9-1 Jm - Avc Jo9-1

09:00 Uur

Sjo Dfc Jo7-1 Tzum Jo7-1


Vrijdag 24 September

19:00 Uur

Tzum 35±


Zaterdag 25 September

14:30 Uur

Tzum 2 -Sc Bolsward 5

12:00 Uur

SF Deinum Vr 1 - Tzum Vr1

12:30 Uur

Sjo Dfc Jo15-2 Tzum Jo15-1

09:45 Uur

Tzum Jo12-1Jm - Harlingen Jo12-1Jm

09:00 Uur

Sc Stiens Jo9-4 - Tzum Jo9-1Jm

08:45 Uur

Minnertsga Jo7-1Jm - Tzum Jo7-1
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!