26-05-12 Mixtoernooi
Zomers afsluiting VV Tzum zaterdag 26 mei j.l. Mix toernooi

Tijdens dit Mix toernooi hadden we 5 teams van 8/9 spe(e)l(st) ers die allemaal een keer tegen elkaar mochten voetballen.
Dit jaar hebben we de teams sponsor namen gegeven, hier doen we de volgende keer misschien nog iets meer mee.
Het team van Simon Bambach was team 1 en bleef team 1 want zij werden de winnaar van dit sportieve toernooi.
Hun 1e wedstrijd wisten ze nipt met 2-1 – na een fraaie goal van Simone – te winnen van Team
Tolsma, ook de tweede wedstrijd werd met minimaal verschil gewonnen, deze keer kwam Team
Recht voor de Raap te kort, 1-0 ( na redelijk veel kansen!)
In de 3e wedstrijd kwamen ze tegenover het team van routenier Johannes de Schiffart te staan.
Op papier een kraker maar Simon cs wonnen toch vrij simpel deze wedstrijd met 1-3.
In het laatste treffen tegen team Strikwerda was een puntendeling genoeg voor team Bambach om als eindwinnaar te eindigen. Mede door de warme weersomstandigheden, waardoor de meeste energie al redelijk was verbruikt, zat er ook niet veel meer in dan een gelijkspel.
Het werd dan ook beslist op 1-1! Hierdoor had team Bambach 10 punten.
De overige teams morsten veel meer punten, team Tolsma kon nog een beetje in het spoor blijven, zij werden 2e met 7 punten, team De Schiffart eindigde als 3e op basis van het onderling treffen met team Strikwerda (3-0). Want zowel team De Schiffart als team Strikwerda ( 4e dus) haalde 4 punten.
Het team van Ane Piet Strikwerda, (altijd) Recht voor de Raap wist slechts 2 punten te behalen en eindigde als 5e!
De gespeelde wedstrijden stonden onder leiding van een prima lijdend trio zodat een ieder tevreden zijn/haar biertje kon gaan drinken.
Voorafgaand aan de barbecue overhandigde voorzitter Frouke Bleeker de prijs – een krat met inhoud, waarbij goed aan de sponsor werd gedacht – aan team captain Simon Bambach!
Vervolgens kwam Slager Walburg met de BBQ en het daarbij behorende vlees etc en werd er volop genoten van het weer, het vlees, de drankjes en de muziek!!
De volledige uitslag;

1e team Bambach: Simon Bambach,Reinout Dijkstra, Edwin van Alphen, Geert Oosterhaven, Damian Zijlstra, Willem de Schiffart, Simone van der Velde, Marrit Strikwerda, Tsjitske van der Sluis.
2e team Tolsma: Henk Jan Tolsma, Justin van Abbema, Alle Tamminga jr, Jan Willem Oosterhaven, Albert Fennema, Jan Venema, Petra Strikwerda, Johanna Atsma
3e team De Schiffart: Johannes de Schiffart, Hendrik Dunnewind, Arjen Sybesma, Jacob Bosch, Tsjidsger Terpstra, Baukje Ypenga, Anita Hoekstra, Annie Strikwerda
4e team Strikwerda: Bouwe Strikwerda, Sjoerd Didden, Marco ter Horst, Wijbren Zijlstra, Johan Kaandorp, Durk-Tjeerd Bosch, Alida van der Sluis, Reina Talsma
5e team Recht voor de Raap: Ane Piet Strikwerda, Erwin Atsma, Frank ter Horst, Jelle Hoekstra, Roelof Hinrichs, Bote van der Lei, Simone Bonsma, Jikke Sieperda, Grietje van der Sluis

Op zaterdag 18 augustus staat de trainingsdag voor het seizoen 2012/2013 op het programma,
We zien jullie dan graag weer.
Allen bedankt voor de inzet en aanwezigheid in het afgelopen seizoen en een fije zomer toegewenst!
Programma
Programma Za. 25 November

15:00 St.Annaparochie 1 - Tzum 1
14:30 Dronrijp 2 - Tzum 2
11:15 Tzum JO15-1G - Terschelling JO15-1G
08:45 Workum JO11-2 - Tzum JO11-1
10.15 Oosterlittens JO9-2G - Tzum JO9-1
14:30 Tzum VR1 - Aengwirden/Akkrum VR1


Programma Za. 2 December

14:30 Tzum 1 - Lions'66 3
12:30 Tzum 2 - Blauw Wit '34 8
14:45 Heerenveen VR2 - Tzum VR1
12:15 Tzummarum JO15-1 - Tzum JO15-1G
10:00 Tzum JO11-1 - LSC 1890 JO11-6
09:00 Waterpoort Boys JO9-2G - Tzum JO9-1

Programma Za. 9 December

12:30 S.C. Stiens 3 - Tzum 1
14:30 Tzummarum 2 - Tzum 2
14:30 Tzum VR1 - Scharnegoutum'70 VR1
11:15 Tzum JO15-1G - Friesland JO15-1G
11:15 Hielpen JO11-1 - Tzum JO11-1
09:00 Tzum JO9-1 - Stormvogels'64 JO9-1G


Programma Za. 16 December

13:00 Joure SC 3 - Tzum 1
12:45 Tzum 2 - Zeerobben 4
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!