15-09 Zeerobben 5 - Tzum 2
Afgelopen zaterdag mocht het 2de als koploper aantreden in Harlingen tegen zeerobben helaas bleek deze koppositie van korte duur.

De opstelling was aardig veranderd ten opzichte van de vorige week tegen Foarut.
Op doel stond Damian.
In de verdediging waren het Frouke, Johannes, Jan-willem en Willem die het de aanvallers van Zeerobben lastig moesten maken.
Op het middenveld waren er plaatsen ingeruimd voor Sietse, Roelof en Romke
en de aanval werd gevormd door supersub Durk-tjeerd, Jan Venema en Henk-jan.
Op de bank (nou ja op de grond want de bankjes waren ver te zoeken) mochten Sjoerd, Bertus en ik plaatsnemen.

Na een erg slordig begin waar de scherpheid ver te zoeken was en zeerobben de weg
naar de goal aardig wist te vinden was het gelukkig nog maar 2-0 dit had toen al meer kunnen zijn.
Ik mocht op aangeven van Andre warm gaan lopen en invallen voor Jan v.
Met wat verschuivingen kwam ik links half te spelen dat even later in de 2-1 resulteerde.
Na een corner van sietse die de keeper niet klem had kon ik de 2-1 erin tikken.
De hoop om de wedstrijd onze kant weer wat op te draaien was van korte duur, een minuut of wat later was het alweer 3-1 omdat we allemaal weer niet scherp waren.
Een kwartier voor de rust kwam Sjoerd binnen de lijnen voor Willem.
3-1 was de rustand.
Natuurlijk probeerden we de orde op zaken te stellen in de rust en ook de derde wissel werd toegepast Bertus veving Sietse die nog niet helemaal fit was (mischien iets vaker trainen ).
Na de rust gingen we gewoon verder waar we gebleven waren het was gewoon weer barslecht!!!
Balverlies achterin van de laatste man (we noemen geen namen) en nog wat van die schoonheids foutjes brachten de eindstand op 6-1.
Dan volgende week maar weer met frisse moed op naar punten!!!!

Groeten Johan.
Programma
Programma Za. 25 November

15:00 St.Annaparochie 1 - Tzum 1
14:30 Dronrijp 2 - Tzum 2
11:15 Tzum JO15-1G - Terschelling JO15-1G
08:45 Workum JO11-2 - Tzum JO11-1
10.15 Oosterlittens JO9-2G - Tzum JO9-1
14:30 Tzum VR1 - Aengwirden/Akkrum VR1


Programma Za. 2 December

14:30 Tzum 1 - Lions'66 3
12:30 Tzum 2 - Blauw Wit '34 8
14:45 Heerenveen VR2 - Tzum VR1
12:15 Tzummarum JO15-1 - Tzum JO15-1G
10:00 Tzum JO11-1 - LSC 1890 JO11-6
09:00 Waterpoort Boys JO9-2G - Tzum JO9-1

Programma Za. 9 December

12:30 S.C. Stiens 3 - Tzum 1
14:30 Tzummarum 2 - Tzum 2
14:30 Tzum VR1 - Scharnegoutum'70 VR1
11:15 Tzum JO15-1G - Friesland JO15-1G
11:15 Hielpen JO11-1 - Tzum JO11-1
09:00 Tzum JO9-1 - Stormvogels'64 JO9-1G


Programma Za. 16 December

13:00 Joure SC 3 - Tzum 1
12:45 Tzum 2 - Zeerobben 4
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!