Oudega DA - Tzum DA1
Met meer wolken dan zon vertrekken wij vanmiddag naar Oudega om daar om 12.30 tegen de dames te voetballen.

Onze opstelling is vandaag als volgt:

Keep: Reina
Laatste man: Simone
Achterin: Klaske, Rinske, Petra
Mid: Anjali, Truus, Baukje, Johanna
Voor: Hilda en Anita.

Op wissel zitten Grietje & Jikke.

De aftrap is voor Tzum.

Binnen een kwartier wordt Tzum nogal overrompeld omdat Oudega maar liefst 3 keer weet te scoren.
Tzum moet z'n draai nog vinden en mist veelal communicatie in het veld, waar Oudega handig op weet in te spelen. Niet lang na het 3e goal in de 15e minuut van Oudega weet Anita in de 16e minuut voor Tzum te scoren. Ondanks de 3 goals tegen laat Tzum de kop niet hangen. Anita krijgt nogmaals een kans in de 18e minuut, Truus in de 22e minuut en Hilda vanuit een vrije trap in 31 minuut maar deze mogen niet baten. We hebben onze draai niet te pakken in de eerste helft. Vlak voor de rust, in de 41e minuut, weet Anita nogmaals te scoren voor Tzum.

De tweede helft pakt qua voetballen beter uit voor Tzum.
Er wordt meer gecommuniceerd en ook meer overgespeeld. Geen lange passen maar meer korte tikken waardoor er meer kansen gecreërd worden om te scoren.We krijgen nog een aantal corners toegewezen in de 53e en 55e en 56e minuut door Hilda, Truus en nogmaals Hilda, maar hier komt niks uit voort. In de 57e minuut krijgt Truus weer een kans, met vlak daarna Hilda in de 59e minuut. Beide keren komen ze niet ind e goal terecht. Vanaf de 60e minuut wordt er alleen maar gevoetbald op de kant van Oudega en weten ook Anita en Petra nogmaals bijna te scoren maar het lijkt wel alsof meerdere goals ons niet gegund worden. Oudega weet niet meer op onze helft te komen. In de 63e, 66e en 70e minuut krijgt Tzum weer 3 maal een corner toegewezen, ook weer door Truus & Hilda maar ook hier komt weer niks uit. Tzum staat nu wel veel beter in het spel. Prachtig om te zien hoe er over wordt getikt maar tegelijkertijd ook frustrerend omdat er zoveel kansen zijn die er telkens maar niet uit willen komen. Uiteindelijk wordt er na 90 minuten afgefloten en wint Oudega met 3-2. Jammer maar helaas.

Volgende week staat er een inhaal voor ons op het programma. Zodra bekend is tegen wie komt dit uiteraard op de site te staan! Tot die tijd, geniet van het zomerse weertje, fijne zondag, en tot op het veld!

FM
Programma
Zaterdag 12 Juni

10:40 u S.c Franeker Jo8-2 - Tzum Jo8-1

10:00 u Sjo Dfc Jo11-2 - Tzum Jo11-1

10:00 u Blauw-wit'34 Jo14-3 - Tzum jo14-1

Zaterdag 19 Juni

09:00 u Sjo Arum/Stormvogels '64 - Tzum Jo8-1

10:15 u Zeerobben Jo11-3 - Tzum Jo11-1

Zaterdag 26 Juni

09:00 u Tzum Jo8-1 - Oosterlittens Jo8-2

10:00 u Tzum Jo11-1 - Gavc Jo11-3

10:15 u Jacob St -Jo14-1G - Tzum Jo14-1
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!