25-09-10 Blauw-Wit E4 - Tzum E1
Blauw Wit E4 – Tzum E1


Op 25 september 2010 moesten we het opnemen tegen Blauw Wit Leeuwarden.
Al vrij snel stonden we met 2-0 achter. Maar we lieten ons niet uit het veld slaan en daardoor
scoorde Joel net voor het einde van de eerste helft nog 2-1. Na de rust werd er nog driemaal gescoord door de tegenstander waardoor we op een gegeven moment achterstonden met
5-1 wat ook tevens de eindstand was. Ondanks dat we een gelijkwaardige tegenstander hadden lukte het ons niet om nog een paar doelpunten te maken. Helaas mannen en dame, het is ons niet gelukt om de winst binnen te halen. Het belangrijkste is dat we tot het einde hebben gevoetbald en ook nog eens geluk hadden met het weer, vinden onze leiders en trouwe supporters ook erg prettig.
Volgende keer beter.


Jullie aanvoerder van deze wedstrijd,

Joey Adely