Sponsoren
Abs Kalsbeek | http://www.kalsbeekautoschade-bv.nl
Autobedrijf Strikwerda | http://www.strikwerda.nl
Bakkerij de Schiffart
Bouwservice J. de Boer | http://www.bouwservicejdeboer.nl
De Showroom | http://www.deshowroom.nl
Drukkerij Bambach | http://www.drukkerijbambach.nl
Gawa Equipment Connections| http://www.gawa.nl
Grondverzetbedrijf R en H Bakker| http://www.loonbedrijfbakker.nl
Installatiebedrijf Genee
It Krystteam | http://www.krystteam.nl
Jorna Fouragehandel
Kaspalon Elja
Kinderopvang Krobbehiem
Kinderopvang M. van Groningen
Kinderopvang Oebele | http://www.oebele.info
Loonbedrijf Tolsma | http://www.loonbedrijftolsma.nl
Maricia's Salon @Home http://www.marcia-salon-at-home.nl/
Melkveebedrijf L. J. Vollema
Melkveehouderij & Stalstrooisels Jappy & Eeke Westra
Melkveehouderij Tsjommels
Melkveehouderij D. J. Greidanus
Melkveebedrijf Truurd
Maatschap G.P. en J.M. Palma
Muta sport | http://www.mutasport.nl
Obelisk Hoveniers | http://www.obeliskhovenier.nl
Piet Paulusma meteo service | http://www.pietsweer.nl
R. Dunnewind Service
Recht voor de Raap | http://www.rechtvoorderaap.com
Recreatieboerderij Slachtehiem | http://www.slachtehiem.nl
Royal Steensma | http://www.steensma.com
Slagerij Walburg | http://www.slagerijwalburg.nl
Solar Edge Drachten
Stukadoorsbedrijf B.A. Dijkstra
Supporters Ajax
Supporters Feyenoord
Tsjomonline.com | http://www.tsjomonline.com
Upgrade computers | http://www.upgradecomputers.nl
Van der Wiel Accountancy, Belasting en Advies | http://www.van-der-wiel.nl
VHC ActiFood | http://www.actifood.nl
Westerdijk Schilders | http://www.westerdijkschilders.nl
Programma
Programma Vr 02 Novembefr

19:30 Tzum 35+1 - Arum 35+1
20:00 Tzum 35+1 - Muliere 35+1
20:30 Harlingen 35+1 - Tzum 35+1



Programma Za 03 November

14:30 Tzum 1 - Stiens 3
16:00 Gavcc Vr1 - Tzum VR1
10:15 Jacob St JO15-1G - Tzum JO15-1G
10:00 Tzum JO12-1 - Mulier JO12-2
10:30 Tzummarum JO9-1 - Tzum JO9-1




Programma Za 10 November

14:30 Tzum 1- makkum 3
10:15 Tzum JO15-1G - Leeuwarder Zwaluwen Jo15-3
12:30 Arum JO12-1G - Tzum JO12-1
9:00 Tzum JO9-1 - Mulier JO9-1G
12:30 Joure V1 - Tzum VR1


Programma Za 17 November

14:30 Berlikum 3 - Tzum 1
14:30 Tzum VR1 - Beetgum VR1
09:00 Sjo Dfc Jo15-2 - Tzum JO15-1G
09:00 Tzum JO12-1 - Gavc JO12-2
11:00 Makkum JO9-1 - Tzum JO9-1
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!