Bardienst Tzum 2
Competitie Tzum 2 2014-2015 reserve 6e klasse 7

Team Voorkeurstijd
1 SSS'68 2 14:30
2 AVC 4 14:00
3 Tzummarum 2 14:30
4 Beetgum 3 14:30
5 Ouwe Syl 3 14:30
6 Mulier 3 12:30
7 Leovardia 7 14:30
8 CVO 2 14:30
9 Frisia 2 15:00
10 Foarut 4 15:00
11 SC Berlikum 5 14:30
12 Tzum 2 12:45

Datum wedstrijd Tijd wassen/schrijven/kantinedienst
6/9 Tzum 2 - CVO 2 12:45 Johannes(afgelast,18/10 inhalen)
13/9 Foarut 4 - Tzum 2 15:00 Frouke
20/9 Tzum 2 - Leovardia 7 12:45 Wilco
27/9 Mulier 3 - Tzum 2 12:30 Dirk Tjeerd
4/10 Vrij
11/10 Frisia 2 - Tzum 2 14:30 Tsjidsger
18/10 Tzum 2 - CVO 2 14:30 Johannes
25/10 Tzum 2 - Tzummarum 2 12:45 Simon Kooistra
1/11 Ouwe Syl 3 -Tzum 2 14:30 Sietze
8/11 Tzum 2 - Beetgum 3 12:45 Geert
15/11 Inhaal
22/11 Tzum 2 - SSS'68 2 12:45 Sjoerd
29/11 SC Berlikum 5 - Tzum 2 14:30 Jan Willem
6/12 Leovardia 7 - Tzum 2 14:30 Romke
13/12 Tzum 2 - Mulier 3 12:45 Jan Venema
20/12 Inhaal
Winterstop
7/3 Tzummarum 2 - Tzum 2 14:30 Jelle
14/3 Inhaal
21/3 Tzum 2 - Ouwe Syl 3 12:45 Henk Jan
28/3 Beetgum 3 - Tzum 2 14:30 Simon Bambach
4/4 SSS'68 2 - Tzum 2 14:30 Jan de Boer
11/4 Inhaal
18/4 Tzum 2 - SC Berlikum 5 12:45 Jan Willem
25/4 CVO 2 - Tzum 2 14:30 Johan
2/5 Tzum 2 - Foarut 4 12:45 Sietze
9/5 Inhaal
16/5 AVC 4 - Tzum 2 14:00 Wilco
23/5 Tzum 2 - Frisia 2 12:45 Sjoerd
30/5 Inhaal


Als de wedstrijd waar jou naam achter staat niet doorgaat,blijft deze staan tot de wedstrijd ingehaald wordt.!!
Onderling graag vervangers regelen en dan ook even aan mij doorgeven!!
Groeten André
Programma
Programma Vr 02 Novembefr

19:30 Tzum 35+1 - Arum 35+1
20:00 Tzum 35+1 - Muliere 35+1
20:30 Harlingen 35+1 - Tzum 35+1



Programma Za 03 November

14:30 Tzum 1 - Stiens 3
16:00 Gavcc Vr1 - Tzum VR1
10:15 Jacob St JO15-1G - Tzum JO15-1G
10:00 Tzum JO12-1 - Mulier JO12-2
10:30 Tzummarum JO9-1 - Tzum JO9-1




Programma Za 10 November

14:30 Tzum 1- makkum 3
10:15 Tzum JO15-1G - Leeuwarder Zwaluwen Jo15-3
12:30 Arum JO12-1G - Tzum JO12-1
9:00 Tzum JO9-1 - Mulier JO9-1G
12:30 Joure V1 - Tzum VR1


Programma Za 17 November

14:30 Berlikum 3 - Tzum 1
14:30 Tzum VR1 - Beetgum VR1
09:00 Sjo Dfc Jo15-2 - Tzum JO15-1G
09:00 Tzum JO12-1 - Gavc JO12-2
11:00 Makkum JO9-1 - Tzum JO9-1
Aanmelden nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!